Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Latex Eldiven

Yeni, tek kullanımlık eldivenler için alışveriş yapma zamanı geldiğinde, daha iyi bir fiyata üstün bir ürün aldığınızdan emin olmak için Noble ladex eldivenleri deneyin! Latex eldivenler, garantili, kalitesi ve uygun fiyatları sayesinde müşterilerimizin birçoğu favorisi olduğu kanıtlanmıştır. Sektördeki en düşük fiyatlara, yüz eldiven ve kutularına sahip olan Noble eldivenleri, her türlü ihtiyacınızı uygun olan çeşitli stil ve boyutlarda kaliteli ürünler sunmaktadır.

Devamını Göster »

Latex yada Ladeks Eldiven Nedir?

Güvenli gıda, uygun eldivenli personele bağlıdır. 4.5 mil kalınlığında lateks’ten yapılmış eldivenler, personelinizi her zaman sağlık yönetmeliklerine uygun bir şekilde muhafaza etmenin harika bir yoludur. Gıda işlerken ve hazırlıktan, sağlık ve temizlik kurallarına kadar her şeyi mükemmel olan bu eldivenler, her ortamda çok yönlü ve kullanışlıdır.

Putrasız lateks eldiven tasarımı sayesinde, eldivenleri elastik ve dayanıklıdır. Gıda hazırlamak için mükemmeldir. Yiyeceklerinizle temas eden toz kaplama hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Bu eldivenler esnektir.Güvenebileceğiniz tutarlı bir uyum sunar.

Personelinizin her biri için doğru ebatlı eldivenler sağlamak, güvenli gıda işleme için önemli bir bileşendir. Büyük ölçekli eldivenlere ihtiyaç olabilir. Çok küçük eldivenler yırtılmalara karşı daha dayanıklıdır. Seçim için çeşitli boyutları ile Latexürünlerinde herkes uygun ürün vardır. Ambidextrous tasarımı sayesinde eldivenler hızlı ve verimlidir. Her iki elinize de kolaylıkla uyacaktır.Latexeldiven mavi, Latex eldiven siyahmodelleride mevcuttur.