Neden Ekipmandeposu?
10.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!

Yanmaz Eldiven

Isıya dayanıklı eldivenler genellikle elyaftan yapılmıştır.Isıya dayanıklı eldivenler, çalışanların ısıya maruz kaldığı ortamlarda termal koruma sağlar.Yüksek sıcaklıklarda üstün termal korumasağlamaktadır.Yanmaz eldiven mutfakta da kullanılmaktadır.

Metal veya cam şekillendirmede çalışırken, ısıya dayanıklı eldivenler iş gücünüzü güvende ve üretken tutmak için gereklidir. Ağır havlu kumaş eldivenleri %100 özelkumaştan olur. Çelik imalatında veya işçilerin sıcak yüzeylere ve keskin nesnelere maruz kaldığı yerlerde kullanıma uygundur. Ek koruma için yün veya DuPont ve Nomex'den yapılmış iç kaplamalar mevcuttur. Yanmaz mangal eldivenleri de mevcuttur.

Devamını Göster »

Yanmaz Eldiven Kullanımı

Bu yüksek koruma seviyesi, dokunmuş özel kumaştan yapılmış dış tabaka eldivenlerde de mevcuttur. Bu eldivenlerin dış malzemesi, özel kumaşfiberden yapılmış %100 dokunmuş kumaştır. Astarlar Nomex veya yünden yapılabilir. Bu eldivenler, işçilerin keskin çapakların problem olabileceği döküm parçaları gibi sıcak veya keskin nesnelere maruz kaldığı yüksek ısı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Sıcaklıkların yüksek olduğu ortamlarda çalışırken tehlikeler nedeniyle, özel kumaştan imal edilen ısıya dayanıklı eldivenlerözel kumaş kılıfına uygulanabilir. Kollar, omuzdan eldivene bir dizi koruma sunmak için tübüler örgü formunda veya dokuma ve diken çeşitleride mevcuttur.

Metal ve cam şekillendirme ve sıcak yüzeylerde çalışmak, yüksek sıcaklıktaki iş yerlerinin çoklu tehlikelerine karşı en iyi seviyede koruma sağlayan eldivenler veya kılıflar gerektirir. Bu nedenle, üreticiler size ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel kumaştanüretilen yanmaz eldiven seçenekleri sunar.